ДЕМЗ призначив тимчасового керівника

Тимчасово виконуючим обов'язки генерального директора ПрАТ "Донецький електрометалургійний завод" (ДЕМЗ) призначений начальник відділу економічної безпеки підприємства Василь Бабаєвський, який змінив на цій посаді директора представництва заводу в Києві Сергія Боклагова.

Про це передає "Интерфакс-Украина" з посиланням на повідомлення емітента в системі розкриття інформації НКЦПФР.

Т.в.о. гендиректора Бабаєвський вступив у повноваження з 25 лютого.

Бабаєвський призначений т.в.о. гендиректора до отримання дозволу на роботу в Україні раніше призначеним гендиректором Володимиром Нікіташевим, який за останні п'ять років працював головним інженером ДЕМЗ, начальником сортопрокатного цеху Західно-Сибірського меткомбінату і головним прокатником Челябінського меткомбінату (РФ).

Крім того, прийнято рішення достроково припинити повноваження т.в.о. гендиректора Боклагова з 25 лютого 2013р. і розірвати з ним контракт відповідно до п.8 ст.36 КЗпП України (за іншими підставами, передбаченими контрактом).

За даними НКЦПФР, одноосібним акціонером ДЕМЗ є кіпрська Daveze Limited. У середині серпня 2013р. ВАТ "Мечел" повідомило про підписання з Вадимом Варшавським угоди про продаж йому 100% Daveze Limited за €2 тис.

ДЕМЗ за 2,5 місяці роботи (з 23 вересня по 30 листопада 2013р.) справив 111 тис. т загального прокату, виплавив 112 тис. т сталі.

З 16 січня 2014р. ДЕМЗ зупинив роботу на невизначений термін.

ПрАТ "ДЕМЗ" - міні-завод з неповним металургійним циклом. До його складу входять електросталеплавильний, обжимний та копровий цехи. Потужності ДЕМЗ - більше 1 млн. т сталі на рік.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 19 жовтня 2021, 15:10

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.