Кудрін застеріг владу РФ від надмірної підтримки Януковича-втікача

Російська влада повинна утриматися від надмірної підтримки президента-втікача України Віктора Януковича, яка може призвести до протистояння з новою владою країни.

Про це заявив колишній міністр фінансів Росії Олексій Кудрін в ефірі радіостанції Business FM, повідомляє Прайм.

"Я не проти, щоб Янукович приїхав сюди, але я б уникав надмірної його підтримки чи протистояння з новою владою України", - заявив Кудрін, один з найвпливовіших опозиційних політиків у Росії, після 11 років роботи на посаді міністра фінансів.

"Справа українського народу - вирішувати свою долю. Янукович може перебувати тут, але він сам повинен визначати свої відносини з новою владою України, тут Росія не повинна втручатися. І деякі спонтанні, метушливі дії Державної думи, які зараз відбуваються, мене турбують, насторожують", - заявив він.

Кудрін підкреслив, що значна частина українців хотіла б асоціювати себе з європейськими цінностями, і Росія має поважати це бажання. За його словами, рішення Януковича раптово відмовитися від підписання торгової угоди з Європейським союзом було "грубою помилкою", яка і привела до катастрофи.

"Автомобіль небезпечний не коли він на повному ходу, а коли він дуже швидко гальмує - його заносить, а то і перевертає. Що ми і побачили", - сказав Кудрін.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 25 жовтня 2021, 12:36

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.