Греки не хочуть відмовлятися від євро

Переважна більшість греків хочуть будь-що зберегти євро.

Це незважаючи на успіх на нещодавніх парламентських виборах партій, які виступають проти політики жорсткої економії, як того вимагає від Афін Євросоюз, пише Deutsche welle.

За результатами опитування, оприлюдненого виданням To Vima, 78,1% респондентів дотримуються думки, що новий уряд мусить зробити все необхідне для того, аби втримати країну в єврозоні.

Так, 72% опитаних вважають, що політики повинні докласти максимум зусиль, щоб сформувати дієздатний кабінет міністрів.

Тим часом самим партіям, які перемогли на виборах до парламенту, що відбулися шостого травня, ніяк не вдається домовитися про створення коаліції, пише видання.

Поки що марними виявилися й зусилля президента Карлоса Папульяса допомогти політичним лідерам трьох політичних сил, які набрали найбільше голосів, порозумітися щодо створення уряду.

Антикризова зустріч президента з представниками консервативної партії "Нова демократія", соціалістичного руху ПАСОК і лівих радикалів СІРІЗА, яка відбулася в неділю, була перервана вже через півтори години після початку.

Жодного конкретного результату не досягнуто, як повідомляється, консультації тривають, пише видання.

Якщо главі держави не вдасться спонукати переможців парламентських виборів дійти згоди щодо формування уряду, то Греція муситиме проводити нові вибори. У цьому випадку голосування, за попередніми даними, має відбутися в червні, відзначає агентство.

Як повідомлялося, багато великих банків готові до початку торгів із скасованою близько десяти років тому грецькою валютою - драхмою.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 29 листопада 2021, 7:21

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.