Японський автопром повернувся до життя

Три найбільших японських автоконцерни - Toyota Motor Corp., Nissan Motor Co. і Honda Motor Co. зафіксували різке зростання виробництва і продажів автомобілів у квітні - як в Японії, так і на зовнішніх ринках.

Про це пишуть "РИА Новости".

Трійка лідерів японського автопрому нарощує показники продажів, виробництва і відвантаження на експорт уже кілька місяців поспіль.

Представники керівництва компаній відзначають: рік буде хорошим, якщо знову не трапляться природні катастрофи - такі як землетрус в Японії і повінь в Таїланді.

Загальний обсяг виробництва TMC - бренди Toyota, Daihatsu і Hino - виріс у квітні у 2,3 разу - до 792,96 тисячі штук.

Другий за величиною японський автоконцерн Nissan Motor Co. минулого місяця зумів довести обсяг виробництва автомобілів у світі до рекордно високого для квітня показника - 369,52 тисячі штук. Порівняно з квітнем 2011 року зростання становило 49%.

Третьому за величиною автовиробнику Японії - Honda Motor Co., - вдалося домогтися рекордно високих для квітня показників випуску автомобілів як в цілому в світі, так і за межами Японії.

Зокрема, Honda у квітні наростила виробництво автомобілів у світі на 44% порівняно з квітнем 2011 року, до 351,663 тисячі штук, за межами Японії показник виріс на 25,5% - до 264,61 тисячі штук.

В Японії випуск автомобілів Honda збільшився в квітні у 2,2 разу, до 87,049 тисячі штук.

Виробництво автомобілів компанії в світі зростає вже четвертий місяць поспіль, в Японії - п'ятий, за межами країни - третій.

Основна причина багаторазового зростання показників компаній - низька база. У квітні 2011 року спостерігалося різке падіння виробництва і продажів автомобілів в Японії - позначався ефект від березневого землетрусу, цунамі і так званої "ядерної кризи".

Багатьом автовиробникам у зв'язку з природними катаклізмами довелося призупинити виробництво автомобілів на деяких японських заводах.

Зараз японські автовиробники роблять ставку на продаж в США, а також на ринках, що розвиваються для забезпечення росту.

Як відомо, експерти прогнозують, що частка країн БРІК - Бразилія, Росія, Індія та Китай - на світовому авторинку становитиме 40%.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 05 грудня 2021, 21:53

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.