Апетити пожежників вгамують?

Депутати хочуть обмежити адміністративний тиск пожежної служби на суб'єкти господарювання.

Відповідна ініціатива міститься у зареєстрованому 24 травня законопроекті "Про внесення змін до деяких законів, що стосується вдосконалення правового регулювання адміністративних відносин між органами держнагляду у сфері цивільного захисту, пожежної та техногенної безпеки та суб'єктами господарювання".

Автором документу є депутат від Партії регіонів Василь Горбаль.

Документом передбачається скасування такого інструменту як дозвіл органів пожежної безпеки на початок робіт, позбавлення органів нагляду у сфері цивільного захисту, пожежної та техногенної безпеки права самостійно приймати рішення про часткове або повне зупинення роботи суб'єкта господарювання.

Також пропонується віднести функції щодо прийняття рішення про часткове або повне зупинення роботи суб'єкта господарювання до компетенції адміністративного суду, який розглядатиме питання лише за наявності у його діяльності порушень, що створюють загрозу життю або здоров'ю людей.

На думку автора, прийняття законопроекту дасть можливість у короткий термін покращити умови початку та ведення підприємницької діяльності, забезпечити прозорий механізм зупинення роботи суб'єкта підприємницької діяльності.

На його думку, законопроект сприятиме врегулюванню питання правового регулювання адміністративних відносин між органами держнагляду у сфері цивільного захисту, пожежної, техногенної безпеки та суб'єктами господарювання.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 19 жовтня 2021, 15:36

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.