Хорошковський підтвердив, що Янукович отримав чотири "мерседеси"

Перший віце-прем'єр Валерій Хорошковський підтвердив передачу Кабміном на баланс Держуправління справами чотирьох "мерседесів".

Про це він заявив, відповідаючи на питання журналістки під час наради з представниками громадських організацій щодо тендерних закупівель, повідомляє "Українська правда"

"Я можу підтвердити, що ці "мерседеси" були конфісковані ще коли я працював главою СБУ. Вони конфісковані за порушення при декларуванні. Власник намагався ввезти броньовані автомобілі як звичайні", - сказав Хорошковський.

На питання, чому ці автомобілі не були продані, а були передані ДУС, він відповів, що це автомобілі 2008 року, а для броньованих автомобілів три-чотири роки неексплуатації спричиняють великі проблеми.

Відповідаючи на питання про зловживання при закупівлі вишок для "Чорноморнафтогазу", Хорошковський заявив, що ця справа за підслідністю належала не СБУ, яке він очолював, а Генпрокуратурі.

Він також повідомив, що з приводу закупівлі були надіслані запити в різні країні, і не вся інформація про них отримана.

Зустріч Хорошковського з представниками громадськості була присвячена зменшенню корупції під час держзакупівель. Він повідомив, що у 2011 на держзакупівлі було витрачено 400 мільярдів гривень.

При цьому він відзначив дуже низький відсоток обвинувальних рішень щодо порушень при тендерних закупівлях.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 05 грудня 2021, 21:42

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.