Найдорожче у світі авто продали за 35 мільйонів доларів

Ferrari 250 GTO 1962 року випуску, який продали за 35 мільйонів доларів, став найдорожчим автомобілем у світі.

Про це повідомляє сайт LuxPlanet.

Минулий рекорд ціни належав ще одному автомобілю з цієї серії - за Ferrari 250 GTO 1964 року випуску в лютому 2012 року заплатили 32 мільйони доларів.

Спочатку автомобіль створювався для Стірлінга Мосса Крофарда - славетного британського гонщика, який планував перемогти на ньому в легендарній гонці на витривалість "24 години Ле-Мана".

Однак, британцеві так і не довелося взяти участь в гонках на Ferrari 250 GTO: 1962 року він потрапив в страшну аварію і завершив свою кар'єру, пише видання.

Автомобілю пощастило більше, хоч він і не зміг перемогти в гонці "24 години Ле-Мана" 1962 року, проте виграв досить багато різних перегонів згодом.

Цей блідо-зелений Ferrari змінив за своє життя чимало іменитих власників, останнім з яких був голландський бізнесмен Ерік Хеерема, що купив спорткар близько 10 років тому за 8,5 мільйона доларів.

Новим власником найдорожчого автомобіля у світі став Крейг МакКоу - колишній власник оператора мобільного зв'язку McCaw Cellular, викупленого в 1993 році корпорацією AT&T.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 21 січня 2022, 11:12

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.