Укравтодор запевняє, що "Альтком" не збудував нову дорогу до "Євро-2012"

Із метою підготовки до "Євро-2012" у 2011 році були виконані роботи із ремонту існуючої дороги Львів - Краківець, побудованої за радянських часів, оскільки компанія "Альтком", яка виграла тендер на будівництво нової дороги, до роботи так і не приступила.

Про це повідомила прес-служба Державного агентства автомобільних доріг "Укравтодор", повідомляє "Економічна правда".

"Були перекручені реальні факти. Зокрема, ідеться про ремонт ділянки дороги, яка була побудована за радянських часів. Нової ж дороги, на яку посилаються в публікації, просто… не існує ", - ідеться у повідомленні.

Так, "Укравтодор" роз'яснює, що "будівництво нової дороги першої категорії Львів - Краковець, на яке у жовтні 2010 року був укладений договір підряду з фірмою "Альтком" вартістю 1,42 мільярда гривень, у зв'язку з відсутністю бюджетного фінансування, не розпочиналося".

"Жодної копійки на фінансування цього об'єкту витрачено не було", - наголосили у відомстві.

В "Укравтодорі" поінформували, що із метою підготовки до "Євро-2012" у 2011 році були виконані роботи з ремонту існуючої дороги Львів – Краківець.

Роботи передбачали влаштування вирівнюючого шару асфальтобетонного покриття, влаштування верхнього шару покриття зі щебенево-мастикового асфальтобетону ЩМА-20, поновлення елементів облаштування дороги - знаки, автобусні павільйони, розмітка, бар'єрне огородження.

"Протяжність відремонтованої дороги 61,7 кілометра - а не 70 кілометрів, як вказано в публікації, оскільки перші 8,3 кілометр - комунальна вулиця міста Львів не ремонтувалася за кошти держбюджету ", - наголосили у відомстві.

Вартість ремонту одного кілометра становить 4,167 мільйона гривень, а не 7,5 мільйона гривень, як наведено в публікації у ЗМІ, підкреслили у відомстві.

Як відомо, у ЗМІ з'явилася інформація, що служба автомобільних доріг у Львівській області 29 травня уклала угоду з ТОВ "Онур Конструкціон Інтернешнл" на поточний середній ремонт семикілометрової ділянки дороги М-10 Львів-Краковець на 54,37 мільйона гривень.

Вартість поточного ремонту становить близько 7,5 мільйона гривень за кілометр.

За даними ЗМІ, це вже третій підряд на ремонт різних ділянок траси М-10, який із серпня 2011 року Служба автодоріг віддала компанії "Онур".

За дев'ять місяців отримав підряди на 257,11 мільйона гривень за поточний ремонт 70 кілометрів дороги Львів-Краковець.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 21 січня 2022, 10:13

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.