Заступника Литвина збентежила велика закупівля на НСК "Олімпійський"

Заступник голови Верховної Ради Микола Томенко направив депутатський запит генеральному прокурору.

Запит стосується збільшення вартості закупівлі НСК "Олімпійський" електронної системи інформування гостей "Євро-2012", повідомляє УНІАН.

У прес-службі Томенка поінформували, що у своєму запиті він звернув увагу на те, що, за інформацією ЗМІ, за два останні тижні вартість електронної системи інформування гостей "Євро-2012" для НСК "Олімпійський" зросла майже на 2,5 мільйона гривень.

Так, ЗМІ зазначають, що, за повідомленням "Вісника державних закупівель", НСК "Олімпійський" вирішив заплатити за створення електронної системи інформування гостей "Євро-2012" більше 4,5 мільйона гривень.

Водночас, лише два тижні тому в оголошеннях про закупівлі було інше повідомлення, де ціна системи становила лише 1 мільйон 947 тисяч гривень. При цьому участь у закупівлі в одного учасника брала та ж сама компанія - ТОВ "Центр глобальних повідомлень Україна".

Віце-спікер попросив генпрокурора розглянути наведені факти та здійснити перевірку законності процедур закупівлі електронної системи інформування для НСК "Олімпійський" та обґрунтованості збільшення вартості відповідних робіт і вжити належних заходів прокурорського реагування.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 16 жовтня 2021, 3:15

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.