Азаров каже, що Росія не винна у високих цінах на газ

Президент Росії Володимир Путін і прем'єр-міністр Дмитро Медведєв обіцяли розпочати переговори щодо перегляду ціни на газ для України.

Про це прем'єр-міністр Микола Азаров повідомив в інтерв'ю Володимиру Познеру в програмі "Познер" на російському Першому каналі, повідомляє УНІАН.

"Були зустрічі і з Президентом новообраним Путіним, і з прем'єр-міністром, і я їм сказав позицію України, що рано чи пізно ми повинні з вами домовитися. Важливим є ваше бажання починати переговори і знаходити спільну мову», - сказав Азаров.

Прем'єр наголосив, що російська сторона не сказала "ні, давайте забудемо цю тему, мовляв, через 8 років закінчиться контракт, тоді приходьте - поговоримо".

"Мені сказали: навпаки, давайте сідати за стіл переговорів і давайте будемо домовлятися", - підкреслив він.

При цьому голова українського уряду заявив, що в України немає претензій до російської сторони з приводу газових контрактів, "і ми можемо думати, що нам прикро, що ціна завищена порівняно з іншими країнами".

"Але претензій в нас до Росії немає жодних, у нас є претензії до тих українських офіційних осіб, які підписали контракт, який приніс колосальні збитки Україні і був підписаний з порушенням чинного українського законодавства", - підкреслив Азаров.

За його словами, українські закони забороняють прем'єру без згоди уряду підписувати такі контракти.

Як повідомлялося, 26 травня Азаров після зустрічі з Путіном і Медведєвим у Москві сказав, що президент і прем'єр-міністр Росії налаштовані вирішити усі складні питання з Україною, у тому числі газові.

31 травня прес-секретар Президента РФ, заступник глави адміністрації Дмитро Пєсков заявив, що Росія ніколи не виключала діалогу з Україною щодо умов постачання газу, проте у першу чергу виходить з діючих законних угод.

Як повідомлялося, за словами Азарова, Росія несправедливими цінами на газ заганяє Україну в кут.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 19 травня 2022, 9:25

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.