Держава витратила 27 мільйонів на житло для охоронців Януковича

Управління державної охорони України 19 червня за результатами тендеру уклало угоду з ТОВ "ДБК-партнер" на придбання квартир в Києві площею не менше 3 350 квадратних метрів.

Про це повідомляється в "Віснику державних закупівель", пишуть "Наші гроші".

Вартість угоди становила 26,99 мільйона гривень.

Адреси та кількість придбаних квартир не повідомляються. Середня вартість придбаного житла становить близько 1 тисяча доларів за квадратний метр. Закупівля здійснена за кошти держбюджету.

Головні завдання УДО спрямовані на забезпечення безпеки президента, вищих посадових осіб держави, а також на охорону адміністративних будівель та об'єктів органів державної влади України.

У сфері відповідальності УДО - охорона глав іноземних держав, парламентів та урядів і членів їхніх сімей, керівників міжнародних організацій, які прибувають в Україну чи перебувають на її території.

В лютому 2012 року УДО очолив колишній працівник СБУ і Служби зовнішньої розвідки Зиновій Кулик, уродженець Костянтинівки Донецької області.

У травні 2012 уряд розпочав реалізацію програми "Доступне житло". Протягом місяця іпотечні кредити по цій програмі змогли отримати лише 40 сімей в Україні.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 05 грудня 2021, 22:01

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.