Донецька фірма отримала ще 10 мільйонів на касу "Олімпійського"

НСК "Олімпійський" 22 жовтня уклав угоду з ТОВ "Донбасінформзв'язоксервіс" на реконструкцію касового павільйону стадіону на Спортивній площі, 1 в Києві. Вартість угоди склала 9,61 мільйона гривень.

Про це повідомляється у "Віснику державних закупівель", пишуть "Наші гроші".

В конкурсній не повідомляється які саме роботи потрібно виконати в рамках угоди, розрахованої до 30 листопада 2012 року.

Ці роботи були визначені державною програмою підготовки до Євро-2012, відтак торги проведено за неконкурентною процедурою закупівлі "в одного учасника".

Засновником ТОВ "Донбасінформзв'язоксервіс" зі статутним капіталом 9,6 тисячі гривень. є Геннадій Рибенков.

Донецька фірма почала отримувати державні підряди наприкінці 2010 року після призначення Бориса Колеснікова віце-прем'єром з питань "Євро-2012".

З того часу "Донбасінформзв'язоксервіс" отримав низку підрядів від київського НСК "Олімпійський" на загальну суму 631,44 мільйона гривень. Всі підряди фірма отримала без відкритих торгів.

Як відомо, вартість реконструкції НСК "Олімпійський" після призначення Колеснікова віце-прем'єром зросла майже удвічі до 4,6 мільярда грн. Основним генпідрядником реконструкції стало ТОВ "АК Інжиніринг", яке брало участь в будівництві "Донбас-арени" та кількох об'єктів в Донецьку.