"Укртрансгаз" виправдовується, що всі тендери провів чесно

"Укртрансгаз" виправдовується за інформацію про присвоєння тендерів у розмірі 2,5 мільярдів гривень 4 компаніям.

Спростування інформації міститься на сайті компанії.

В "Укртрансгазі" пояснюють, що всі компанії, згадані в публікаціях, являються уповноваженими представниками (дилерами, дистриб’юторами) заводів – виробників та проходили суровий кваліфікаційний відбір в рамках тендерних процедур.

"Всі постачання, за останні три роки, виконані цими уповноваженими компаніями відповідно до обумовлених термінів і належної якості, про що підписані відповідні акти", - йдеться у повідомленні прес-служби.

"Доказом якісно проведених ремонтів є бездоганне функціонування газотранспортної системи України у зимовий період", - наголошують в "Укртрансгазі".

У відомстві наголосили, що приведені в телевізійних сюжетах і публікаціях на цю тему документи, на які посилаються журналісти, опубліковані власне самою компанією відповідно до Закону про держзакупівлі на сайті "Вісника держзакупівель".

"Ми не бачимо нічого поганого в тому, що згадані компанії беруть участь в тендерах "Укртрансгазу" вже 3 рік – це спеціалізовані компанії, що мають відповідні договори із заводами-виробниками", - повідомляють в компанії.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що компанія ПАТ "Укртрансгаз" виплатила понад 2,5 мільярдів гривень 4 компаніям, які засновані охоронцями і пенсіонерами.