Всі сили віддаю, щоб криза не проникла в Україну - президент

Всі дії влади спрямовані на зменшення впливу світової кризи на економіку країни.

Про це сказав президент Віктор Янукович в інтерв'ю телеканалу "Україна", повідомляє прес-служба гаранта.

"Сьогодні я всі свої сили, весь час спрямовую на те, щоб економічна криза менше проникала в нашу країну і негативно впливала на економіку", - сказав глава держави.

Він також додав, "я виконую ту програму, з якою йшов на вибори в 2010 році" й пообіцяв відзвітувати за її виконання перед Україною у 2014 році.

В ході інтерв'ю Янукович також заявив, що Україна не повинна протиставляти співпрацю на європейському напрямі і відносини з євразійським співтовариством.

Президент нагадав, що вже підписано низку документів, які визначають статус України у відносинах з Митним союзом і з Євразійським союзом, в яких наша держава є спостерігачем.

"Що стосується референдуму, про який весь час йде мова і яким лякають усіх, референдум необхідний буде тоді, в перспективі, коли буде йтися про вступ до того чи іншого співтовариства, за якого нам потрібно буде делегувати частину наших суверенних прав, передбачених Конституцією", - зауважив президент.

Як повідомлялось, відкриваючи чергову сесію парламенту президент закликав депутатів об'єднатись навколо ухвалення євроінтеграційних законів та модернізації економіки.

Раніше в інтерв'ю президент підкреслював, що Україна вже почала працювати з Митним союзом в форматі "3+1", але за його словами євроінтеграція залишається головним пріоритетом країни.