МВС накупило у Жванії патронів на 16 мільйонів

МВС України 2 вересня уклали низку угод з "Луганським патронним заводом" на постачання боєприпасів на загальну суму 16,64 мільйона гривень.

Про це повідомляють "Наші гроші".

Зокрема, МВС придбало 4,4 мільйона патронів 9х18ПМ зі сталевим сердечником по 3,6 гривні за штуку на 15,66 мільйона гривень.

Також Управління державної служби охорони (УДСО) при ГУ МВС України в АР Крим придбало патронів на 0,31 мільйона гривень, підрозділ "Титан" УДСО при ГУ МВС України в місті Києві - на 0,23 мільйона гривень, УДСО при ГУ МВС України в місті Києві - на 0,44 мільйона гривень.

Як зазначає видання, до кінця 2010 року основним власником "Луганського патронного заводу" було ЗАТ "Брінкфорд", що належить народному депутату Давиду Жванії.

Згодом завод було переоформлено на кіпрські офшори Triestford Enterprises Limited, Verhalt Holdings Limited та Perinhar Holdings Limited.

З 2009 року "Луганський патронний завод" отримав державні підряди на 54,02 мільйона гривень.

"З цієї суми 42,17 мільйона гривень припали на 2012-2013 роки, коли Давид Жванія обрався народним депутатом за підтримки Партії регіонів", - пише видання.

Як відомо, група "Брінкфорд" - українська фінансово-промислова група, що здійснює діяльність у сферах девелопменту, будівництва і виробництва будівельних матеріалів, машинобудування, виробництва абразивної продукції, банківської справи ("Діамантбанк") тощо.