Fitch понизив рейтинг "Інтерпайпу" Пінчука до переддефолтного

Міжнародне рейтингове агентство Fitch Ratings знизило довгостроковий рейтинг компанії "Інтерпайп" Віктора Пінчука з B- до CCC і старший забезпечений рейтинг (застосовуваний до євробондів-2017 компанії) з B- до CCC.

Про це повідомляє "Ліга.Бізнес" з посиланням на дані Fitch.

Як зазначає видання, згідно з класифікацією Fitch, довгостроковий рейтинг CCC - це ситуація, при якій "дефолт видається реальною можливістю".

Згідно з повідомленням агентства, таке рішення викликане невизначеністю в питанні експорту труб до Росії і США.

Зокрема, експерти Fitch вказують на складності, які виникнули через не продовження попередніх квот на український імпорт труб на друге півріччя 2013 до Росії.

Про це ще в липні цього року повідомив прем'єр-міністр Росії Дмитро Медведєв.

"Експорт понад квоти обкладається митом не менше 19%, що робить продажі в Росії низькорентабельними", - вказують експерти Fitch.

Крім того, як відомо, в липні Міністерство торгівлі США почало одне зі своїх найбільших торгових розслідувань за останні роки.

Уряд США підозрює виробників з десяти країн, в тому числі Південної Кореї, Індії й України в постачаннях до США сталевих труб для нафтогазової промисловості за несправедливо низькими цінами.

Як відомо, корпорація "Інтерпайп" належить Віктору Пінчуку. Вона є глобальним гравцем на ринку металевих труб.

Раніше повідомлялось про проблеми, які виникли в "Інтерпайпу" при митному оформленні її продукції, що направлялась на ринок Росії.