На цьому тижні Росспоживнагляд проведе інспекцію фабрик Roshen

Росспоживнагляд на цьому тижні розпочне інспекції українських фабрик кондитерської корпорації Roshen, а також акредитованих лабораторій.

Про це повідомляє прес-служба російського відомства.

"Наступного тижня (14-20 жовтня), після завершення документарної перевірки, планується інспектування експертами Росспоживнагляду українських підприємств кондитерської корпорації Roshen на території України і двох українських лабораторій", - йдеться в повідомленні.

Зокрема, йдеться про лабораторії Наукового центру превентивної токсикології, харчової та хімічної безпеки імені академіка Л. Медведя МОЗ України та державного підприємства "Всеукраїнський державний науково-виробничий центр стандартизації, метрології, сертифікації та захисту прав споживачів" Мінекономрозвитку.

Раніше повідомлялось, що в понеділок, 14 жовтня в Україну повинен прибути глава Росспоживнагляду Геннадій Онищенко.

Як відомо, 29 липня Росспоживнагляд заборонив постачання в Росію продукції компанії Roshen, яка нібито не відповідала нормативам (йшлося ніби то про небезпечну сполуку бензопірен, хоча пізніше відомство спростувало ці відомості, заявивши, що претензії стосуються лише маркування продукції).

24 серпня Онищенко заявив, що повернення продукції компанії Roshen на російський ринок може затягнутися на роки.

Хоча раніше він заявляв, що повернення Roshen на російський ринок стане можливим після інспекції Росспоживнаглядом українських фабрик компанії.

Як відомо, в Україні діють чотири фабрики Roshen - київська, вінницька, маріупольська і кременчуцька.