США конфіскували палац у Лазаренка

Американська влада конфіскувала палац Павла Лазаренка в місті Новато, Каліфорнія.

Як повідомляє "Українська правда", відповідне рішення ухвалив суддя Північного округу Каліфорнії Чарльз Брейер 8 жовтня цього року.

"Власність, розташована за адресою 100, Orbitz Lane, прямо підлягає конфіскації, оскільки її було придбано близько 31 серпня 1998 року за гроші, що походять від відмивання коштів, у формі чеку на суму 6 мільйонів 745 тисяч доларів", - сказано в рішенні суду.

Як зазначається, сам Лазаренко так і не встиг пожити в цьому палаці на дев'ять спалень площею близько 2 тисяч квадратних метрів, оскільки був затриманий одразу після прибуття до США в 1999 році.

Як відомо, придбання цього палацу входило до остаточного переліку пунктів обвинувачення про відмивання коштів, за якими Лазаренку в 2008 році було винесено покарання у вигляді тюремного ув'язнення на 97 місяців.

Відомо, що Лазаренко вийшов з американської тюрми після закінчення терміну покарання 1 листопада 2012 року.

Зараз міграційний суд розглядає клопотання Лазаренка про надання йому легальних прав для перебування у США.

Родина Лазаренка тим часом мешкає в будинку, записаному на його дружину, площею до 300 квадратних метрів у комуні Грінбрей (штат Вісконсін на північному сході США).

Як відомо, Лазаренко був прем'єр-міністром України у 1996-97 роках. У цей час його партнером у бізнесі була Юлія Тимошенко, яка згодом теж стала прем’єр-міністром, а сьогодні відбуває покарання за рішенням суду у "газовій справі".

Нещодавно повідомлялось, що за рішення суду у дочки Тимошенко відібрали ресторан.