Курченко достроково став власником одного з найбільших медіа-холдингів

Сьогодні, 5 листопада, група компаній СЄПЕК Сергія Курченка внесла останню частину платежу, передбаченого угодою про купівлю медіа-холдингу UMH й, таким чином, достроково стала його новим власником.

Про це повідомляє Forbes з посиланням на три джерела, знайомі з ходом підписання і закриття угоди.

Як відомо, згідно з початковими умовами, передача активу мала відбутися до 1 березня 2014 року.

За словами двох співрозмовників, Курченко став власником 99,9% акцій медіа-холдингу, хоча в червні повідомлялося, що він сконцентрує 98% акцій UMH.

"Це означає, що покупець викупив також акції, які придбали портфельні інвестори в той час, коли компанія котирувалася на Франкфуртській біржі", - пише видання.

Як повідомило одне з джерел, у порівнянні з початковими домовленостями загальна сума операції була збільшена (в межах 5%).

Згідно початкових домовленостей на руки засновник UMH Борис Ложкін повинен був отримати не менше 340 мільйонів доларів.

За даними видання, тепер управляти UMH Group буде спеціально створений підрозділ СЄПЕК - компанія " СЄПЕК-Медіа".

Як відомо, в медіа-холдинг UMH, зокрема, входять "Кореспондент", Forbes, "Комсомольська правда в Україні", "Аргументи і факти", інтернет-проекти - forbes.ua, korrespondent.net, i.ua, bigmir.net, football.ua; радіостанції - Ретро FM, Наше радіо, Europa Plus, Авторадіо та інші.

Як відомо, бізнесмена Курченка ЗМІ пов'язують з сім'єю президента. Його холдинг СЄПЕК серед іншого займається імпортом і продажем газу.

Нещодавно повідомлялось, що за даними ЗМІ, Курченко створює "енергоресурсну піраміду".