Україна і Хорватія нарощуватимуть військово-технічне співробітництво

Міністр оборони Республіки Хорватія Анте Котроманович заявив про зацікавленість у поглиблені співпраці з підприємствами українського ОПК.

Про це він сказав під час зустрічі з генеральним директором ДК "Укроборонпром" Сергієм Громовим, повідомили у прес-службі концерну.

За даними прес-служби, зустріч підтвердила, що діалог у військово-технічній сфері між Україною та Хорватією відбувається на найвищому рівні. "Ми зацікавлені у поглиблені співпраці з підприємствами українського ОПК", – зазначив міністр оборони Хорватії.

Під час зустрічі очільник хорватського оборонного відомства високо оцінив продукцію українського ОПК. Зокрема, він відзначив перспективи в розробці протитанкових ракетних комплексів, а також бойових керованих ракет виробництва підприємств Концерну. Сторони обговорили ініціативу спільної модернізації бронетехніки та ремонту авіатехніки за участю підприємств ДК "Укроборонпром".

Офіційна делегація хорватського оборонного відомства на чолі з міністром оборони Хорватії перебуватиме в Україні протягом чотирьох днів. Запланована низка зустрічей з вищим керівництвом України. Також хорватська делегація відвідає підприємства ОПК, що входять до складу ДК "Укроборонпром", зокрема, ДП "Одеський авіаційний завод" та ДП "Завод імені В.О. Малишева".