Місце Air Onix у разі виходу з ринку посяде інша авіакомпанія

У разі припинення роботи авіакомпанії Air Onix її місце займе інший перевізник. Таке переконання висловив голова Ради міністрів Криму Анатолій Могильов, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"У компанії Air Onix є певні фінансові проблеми, пов'язані, напевно, з їх внутрішніми проблемами і її фінансовою діяльністю. Проблеми є. Я знаю, що є рішення судових органів про стягнення сум з цієї компанії. Я як голова Ради Міністрів в їх господарську діяльність втручатися не буду і не маю права", - сказав А.Могильов на прес-конференції в Сімферополі у вівторок.

Відповідаючи на питання про наслідки виходу з ринку авіакомпанії, яка позиціонувала себе туристичном мостом між Кримом та іншими регіонами, А.Могильов сказав: "Святе місце порожнім не буває, з'явиться інша компанія, яка працюватиме на цьому ринку".

"Якби це було комунальне підприємство наше, тоді б з Могильова був би спитали, а це звичайний суб'єкт господарської діяльності, який живе за своїми правилами. Може, власник компанії вирішив її згорнути - це їх проблема", - зазначив кримський прем'єр.

Як повідомлялося, Air Onix призупинила польоти з 11 грудня, зокрема, у зв'язку із заборгованістю перед хендлінговими компаніями за наземне обслуговування.

Авіакомпанія Air Onix заснована в 2007 році. Перший рейс було виконано 28 квітня 2012 р. Авіакомпанія базується в міжнародному аеропорту "Сімферополь". Парк повітряних суден Air Onix складається з двох літаків Boeing 737.

"Реальна Економіка" у матеріалі "Air Onix:літати - не повзати" вже писала про проблеми операційної діяльності авіакомпанії.