Україна і Росія поновлять співробітництво в енергетичній сфері

Українська делегація на чолі з міністром енергетики та вугільної промисловості України Едуардом Ставицьким 30 і 31 січня перебувала з робочим візитом у столиці Росії. Там Ставицький зустрівся з російським колегою Олександром Новаком.

Про це повідомляє Урядовий портал з посиланням на Міненерговугілля.

Під час зустрічі були обговорені питання активізації співпраці в енергетичній сфері, які були досягнуті під час засідання українсько-російської міждержавної комісії в грудні минулого року. Відповідно до раніше досягнутих домовленостей, Ставицький підняв питання про необхідність реалізації Угоди щодо спільного освоєння структури Палласа, яка розташована на Чорноморському шельфі України.

Обговорювалася Дорожня карта українсько-російської співпраці у сфері гідроенергетики. За підсумками зустрічі було прийнято кілька рішень: буде продовжено пошук принципів і механізмів взаємовигідної співпраці в газовій сфері.

Буде продовжена реалізація програми технічного переозброєння , реконструкції діючих ГЕС і проектування , будівництва і введення в експлуатацію нових ГЕС і ГАЕС, співробітництво з виробництва , постачання, монтажу та експлуатації основного та допоміжного обладнання ГЕС, а також надано сприяння для надійного і безперебійного транспортування нафти територією Україна.