Україна в 2014р. наростить видобуток газу на 8-9%, - Міненерго

Україна в 2014р. планує збільшити видобуток газу на 8-9% в порівнянні з 2013р. - до 22 млрд. куб. м.

Про це заявив в.о. міністра енергетики та вугільної промисловості Едуард Ставицький в інтерв'ю газеті "Урядовий кур'єр", повідомляє "Интерфакс-Украина".

"Згідно з проектними показниками виробничих програм видобувних підприємств, в 2014-му очікуємо загальний видобуток природного газу на рівні 22 млрд. куб. м", - сказав Ставицький.

За його словами, видобутку вуглеводневої сировини відповідно до недавно підписаних угод про розподіл продукції (УРП) з низкою найбільших міжнародних нафтогазових компаній варто очікувати не в 2014р., а пізніше. Водночас вже в поточному році, зокрема, заплановано початок геологорозвідувальних робіт на Юзівській площі.

"Видобуток вуглеводневої сировини згідно з укладеними торік угодами про розподіл вуглеводневої сировини в межах ділянок Юзівська, Олеська та в межах площ Абіха і Кавказька, ділянки Маячна і структури Субботіна в 2014-му не передбачається", - зазначив в.о. міністра.

Е.Ставицький також повідомив, що шахти, які входять до сфери управління Міненерговугілля в 2014р. планують видобути 25,68 млн. т рядового вугілля, що на 6,3% більше, ніж за підсумками 2013р.