Ланкійці хочуть ремонтувати в Україні бойові вертольоти і кораблі

Начальник Генштабу Республіки Шрі-Ланки висловив зацікавленість у ремонті і модернізації вертолітного парку і військових кораблів країни за участю підприємств "Укроборонпрому".

Про це повідомив заступник Гендиректора ГК "Укроборонпром" Максим Глущенко за підсумками зустрічі з начальником Генштабу Збройних сил Шрі-Ланки генерал-лейтенантом Джагат Джайясурія в рамках міжнародної виставки "DEFEXPO-2014", інформує прес-служба "Укроборонпрому".

За словами Глущенка, під час переговорів йшлося про постачання Україною в цю країну запасних частин для авіації, бронетехніки і військових кораблів.

Сторони домовилися створити спільну комісію у складі представників підприємств Концерну, спецекспортерів та Збройних сил Шрі-Ланки. На території цієї країни комісія проведе аналіз перспектив двостороннього співробітництва, а також дасть технічну оцінку стану її військової техніки. Після цього українські спецекспортери представлять Збройним силам Шрі-Ланки комерційні та технічні пропозиції щодо поглиблення двостороннього військово-технічного співробітництва.

Представник Шрі-Ланки відзначив позитивну динаміку в розвитку ВТС з Україною.

"Шрі-Ланка цінує дружні відносини з Україною. Ваша країна володіє великими можливостями у сфері ОПК. Ми ознайомлені з технологіями та продукцією підприємств "Укроборонпрому". Ми готові і надалі зміцнювати співпрацю з Україною у сфері ВТС", - заявив генерал-лейтенант Джагат Джайясурія.

ГК "Укроборонпром" 6-9 лютого 2014р. бере участь у Міжнародній виставці сухопутних і військово-морських озброєнь "DEFEXPO-2014" (м. Делі, Республіка Індія). Республіка Індія - один із провідних партнерів України у сфері військово-технічного співробітництва.

Тематика виставки охоплює озброєння для сухопутних військ і військово-морських сил, включаючи засоби ППО, радіоелектронної боротьби і зв'язку, авіаційну і бронетанкову техніку, артилерійські системи, стрілецьку зброю і екіпіровку сил спеціального призначення, військово-морську техніку і озброєння, а також супутникові та космічні технології.