Українці збідніли на 2 мільйони задля комфорту прокурорів

У 2012 році Генпрокуратура під час оновлення автопарку придбала автомобілі не базової, і навіть не середньої комплектації, а преміум, за що українці переплатили близько 2 мільйонів гривень.

Про це повідомляє ТСН з посиланням на дані програми "Територія обману".

Так, у 2012 році відомство закупило 25 автомобілів "Тойота королла" на суму 4,5 мільйона гривень, 11 машин "Тойота камрі" за 4,86 мільйона гривень та один міроавтобус, теж "Тойота" за 330,99 тисячі гривень.

Так,за даними видання, авто марки "Тойота королла" купили середньої комплектації, а от за "Камрі", навіть за преміум комплектацію переплатили, десь по 1 300 доларівза кожну машину.

У базовій комплектації "Камрі" з коробкою-автоматом коштує 34 тисячі доларів. Генпрокуратура ж придбала їх по 55 тисяч.

За цю суму службовці отримали потужний двигун об'ємом 3,5 літра, який, до речі на столичних вулицях навіть немає де розкрутити на повну потужність, відзначає видання.

Також у комплектацію входить салон, обтягнутий перфорованою шкірою, підігрів задніх сидінь, електропривід сидінь, тризонний клімат-контроль, та надсучасна навігаційна система.

За усі ці блага та їзду "з вітерцем" прокурори переплатили народними грошима по 21 тисячі доларів на одній машині, або майже 2 мільйони гривень за 11 авто, пише видання.

Як відомо, заправити одну таку "ластівку" на 3-4 дні коштує близько 800 гривень, що майже дорівнює мінімальній пенсії, йдеться у програмі.