Кидали на службі у Попова

Леонід Лоськов

Падіння режиму Віктора Януковича показало багато брудних сторін вітчизняної владної машини. Однак на порозі нові вибори, з наближенням яких активізуються політтехнологи. Їх безпринципність добре простежується на прикладі освоєння коштів на піарі колишніх київських чиновників. Крали не тільки чинуші, а й з вигляду респектабельні фахівці з одурманювання широких мас.

Автором схеми "кидалова" є відомий фахівець з передвиборних кампаній Павло Карайченцев, який відзначився масштабним "кидком" у ході передвиборної кампанії в 2012 році в Житомирській області та інших регіонах країни. У нашому випадку "партнером" Карайченцева виступило ТОВ "Інжиніринг" (юр. адреса м. Київ, вул. Федорова 9, кв. 68). Директор ТОВ - Михайло Лесін.

Лесин - "великий" фахівець в організації семінарів і конференцій. Лесін і Карайченцев познайомилися в ході передвиборної кампанії Ліберально-демократичної партії України на чергових парламентських виборах. Саме через ТОВ "Інжиніринг" Карайченцев проводив платежі в процесі передвиборних кампаній, в яких брав участь, тобто попросту відмивав вкрадені у замовника гроші.

У травні 2011 року ТОВ "Інжиніринг" уклало угоду про надання послуг з проведення семінарів і конференцій з одним з комунальних підприємств (КП) Київської міськадміністрації. Карайченцев розрекламував "Інжиніринг" керівництву КП як кваліфіковану структуру з великим досвідом проведення семінарів і конференцій. Загальний обсяг робіт оцінювався у (ні багато, ні мало!) 1,6 млн. грн. Всього до кінця 2011 року планувалося провести більше 30 заходів для навчання і підтримки керівництва Органів самоорганізації населення (далі - ОСН) , яких у Києві налічується близько сотні.

Однак після першої проведеної конференції 29-30.06.2011 р. до ТОВ "Інжиніринг" виникло безліч питань. Якість надання послуг було відверто нижче "плінтуса". Неодноразово зривалися терміни виконання робіт. Найцікавіше ж відбулося в процесі звіту ТОВ "Інжиніринг" перед замовником за надані послуги.
Нижче наведена "Структура витрат на проведення семінару 29-30.06.11", надана ТОВ "Інжиніринг" замовнику. Усі ціни в гривнях.

Менеджмент мероприятия

Персонал

7 000

7000

Расходные

Транспорт

1 500

Мобильная связь

800

канцтовары

100

2400

Операционные (юрид, бух)

5000

Итого

29572

Агентские

20% от оплаченной суммы мероприятия

Як випливає з "Структури", витрати за статтями "Менеджмент заходи, малозрозумілі операційні (юрид., бух.)" складають 12000 грн., при загальній вартості 29572 грн. Більше того, до загальної вартості ТОВ "Інжиніринг" також планувало додати 20% агентських. На непрофесійну фотозйомку було нібито витрачено 400 грн. У результаті - якість фотографій просту не влаштувала замовника. Звертає на себе увагу стаття "Витратні/транспорт" по якій 1500 грн. ТОВ витратило на замовлення таксі! І це кошторис тільки ОДНОГО дводенного заходу.

Після проведення даної конференції та ще одного семінару Замовник прийняв рішення припинити подальшу співпрацю з ТОВ "Інжиніринг" , яке після багаторазових вимог так і не надало реального кошторису проведених заходів. Загальна сума коштів, перерахованих ТОВ "Інжиніринг", склала 56000 грн. При тому, що реальний обсяг витрачених коштів на організацію даних заходів не перевищив 25000-30000 грн.


Згодом з'ясувалися й інші подробиці "управлінських талантів" Лесіна і Карайченцева. Спочатку для реалізації даного проекту був прийнято на роботу окремого менеджера, якого в процесі звільнили нібито за неналежне виконання обов'язків. Загальна заборгованість ТОВ даному працівнику перевищила 8000 грн. Карайченцев і Лесін пояснили причину невиплати даних коштів тим, що замовник не розрахувався за проведення заходів. Виконавця просту "кинули", не заплативши заробленого.

У якості епілогу. У рамках розслідування діяльності київської влади правоохоронні органи навряд чи залишать без уваги "витівки" піарників-"кидал". Свого часу в ході чергової ревізії КП відповідні структури знайшли численні порушення, в т.ч. і щодо роботи з ТОВ "Інжиніринг". За фактом було порушено кримінальну справу. Наведені вище факти не виявляться поза увагою правоохоронних структур. Що тут скажеш і про "репутацію" самих "кидал".Коментарі

Додати коментар


Мира

ОБРАЩЕНИЕ К ЖИТЕЛЯМ ЗАПАДНОЙ И ЦЕНТРАЛЬНОЙ УКРАИНЫhttps://www.facebook.com/TsarovOleg/posts/1478379192373482?stream_ref=10

киев

Автор: Александр Воронцов | Кто организовал бойню на Институтской? Вопросы к "Батькивщине"Следы от пуль, секторы обстрела, странные пули и никакого расследования........Господа... вы звери...Господа....

тимошенко

ТИМОШЕНКО:крымские дети против ПЕДОФИЛА ПУТИНА и ЗАКАНТАЧЕНОГО ОВОЩА не дадим из АРТЕКА сделать ВСЕСОЮЗНУЮ ДЕТСКУЮ ПОРНОСТУДИЮ

Читайте у розділі

Як "Сім'я" освоює цифрове телебачення. Частина 3

Відео

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.