Глобальне будівництво до 2025 року: прогноз позитивний

PricewaterhouseCoopers

Доповідь Global Construction 2025, автором якої є PwC, прогнозує, що обсяг будівництва у всьому світi до 2025 року зросте більше ніж на 70%, до $15 трлн. Стрімке зростання, яке випереджатиме глобальний ВВП, буде зосереджено в трьох країнах: Китаї, США та Індії. На ці країни припадатиме майже 60% всього глобального зростання.

Але найбільше зростання буде спостерігатися на ринках, що розвиваються. Світовий будівельний ринок пройшов точку біфуркації. На сьогоднi вже 52% всіх будівельних робіт припадає на ринки, що розвиваються. Цей показник, як очікується, збільшиться до 63% до 2025 року, при цьому Китай та Індія сприятимуть такому зростанню найбільше.

В 2025 році обсяги зростання у будівництві будуть в середньому складати 10,3% від ВВП в розвинених економіках; на ринках, що розвиваються, цей показник сягатиме 16,7%. Більшу частину цього зростання згенерує Китай. До 2025 року він займатиме 1/4 світового будівельного ринку.

Китай випередив США і став найбільшим у світі будівельним ринком ще в 2010 році. Згідно з прогнозами, він збільшить свою частку на світовому ринку з 18% сьогодні до 20% у 2025 році, незважаючи на очікуване уповільнення зростання.

При цьому північноамериканський ринок у прогнозований період зросте майже на 40%, що відображає як відновлення будівництва в США, так і збільшення інфраструктурних проектів та будівництва, яке пов’язане з нафтогазовою галуззю у Канаді.

Зростання в Латинський Америці буде нижчим за середньосвітовий показник (в середньому 2% на рік), лідерами стануть Мексика, Чилі, Колумбія та Бразилія.

Старому Світу "не загрожує" навіть таке зростання. У порівняні з 2007 роком, будівельний ринок у Західній Європі зменшиться майже на 5%. Лише Великобританія продемонструє позитивну динаміку, причому вона більш ніж удвічі перевищить середню по регіону.

Показники Східної Європи зростатимуть майже на 5% на рік. Найактивнішими країнами стануть Туреччина та Росія, при цьому остання може стати шостим за величиною у світі ринком.

Згідно з прогнозами, Катар та Нігерія стануть найшвидшими зростаючими будівельними ринками у світі з 2012 по 2025 рік, зi щорічними показниками зростання у 10% та 8% відповідно.

Треба також відзначити, що виникають значні можливості для нового покоління "азійських тигрів". Індонезія, В'єтнам та Філіппіни стають все більш привабливими для експортоорієнтованого виробництва і являють собою будівельний ринок розміром $350 млрд., який зростає більш ніж на 6% щорічно.

Індія випередить Японію і стане третім за величиною будівельним ринком iз середнім рівнем зростанням 7,4% на рік, що може перевершити показник Китаю.

До 2050 року кількість міських жителів зросте на два мільярди. Стійка урбанізація стане основним викликом для будівництва, якому доведеться винайти інноваційні підходи аби задовольнити майбутній попит.Коментарі

Додати коментар


Читайте у розділі

Україна пасе задніх за доступністю бензину на континенті

Відео

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.